Yazılımda özgürlük arayanlara...

Hakkımızda

2010 yılında, 15 yıllık bilgi birikimine dayanan güçle kurulduk.

Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sizinle aynı masada oturarak, aynı havayı soluyarak geliştirilen JBI ürünüyle sizinle birlikte büyümek ve yaptığımız işte en iyisi olmak için yola çıktık.

Size en uygun yazılımı geliştirmek için uzman kadromuzla Denizli' deki merkezimizde sizler için istediğiniz platformda istediğiniz nitelikte yazılımlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

25 Yıllık Tecrübe & Güven

JBI'da yazılım geliştirme süreci müşteriden gelen isteklerle şekillenir. Çünkü biliriz ki bugün bir müşterimizin arzuladığı bir özellik yarın başka bir müşterimizin çok hoşuna gidebilir. Bu nedenle JBI bir yazılım şirketinden öte, sizin yazılım çözüm ortağınızdır. 25 yılı aşkın süredir, gururla...

7/24 Anında Destek

"Sorunuz mu var? Kayıt oluşturun biz size dönelim bir kaç gün içinde". Ne yazık ki bu bizim benimseyebileceğimiz bir anlayış değil. Sorunuz varsa arayın, yardımcı olalım. Kayıt oluşturmak yok, menülerde dolaşmak yok...

Firmaya Özel Çözümler

Yola çıktığımızda amacımız özelleştirilebilir ve limitin olmadığı bir çözüm ortaya koymaktı. Biliyoruz ki şu an o hedefe ne kadar yakın olsak da, daha önümüzde gitmemiz gereken çok yol var. Bu yolda sizin isteklerinizle şekillenen ve tasarlanan bir yazılımı daha da size özel bir çözüm haline getirerek sunmak en büyük hedeflerimizden bir tanesi.

Hedeflerimiz

Gelecekte var olacak teknoloji gelişmelerini takip etmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretmek ve konforlu ve aktüel bir iş hayatı yaşamalarını sağlamaktır.

Felsefemize dair

Müşterilerimizin iş hayatında karşılaştıkları ihtiyaçlar, ihtiyaçlarımızdır felsefesine inanıyoruz.

Çalışma Arkadaşlarımız

Biz ürünlerimizi kullanan insanları müşteriden ziyade çalışma arkadaşları olarak görüyoruz.

Tecrübe ve Firmamızın İş Dünyasındaki Konumu

25 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. İş dünyasında bulunan diğer firmalardan ziyade kendimizle bir yarış içerisindeyiz.