BİZ KİMİZ ?

2010 yılında 15 yıllık bilgi birikimine dayanan güçle kurulduk.

Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sizinle aynı masada oturarak, aynı havayı soluyarak geliştirilen JBI ürünüyle sizinle birlikte büyümek ve yaptığımız işte en iyisi olmak için yola çıktık.

Size en uygun yazılımı geliştirmek için uzman kadromuzla Denizli' deki merkezimizde sizler için istediğiniz platformda istediğiniz nitelikte yazılımlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Neden JBI ?

JBI'da yazılım geliştirme süreci müşteriden gelen isteklerle şekillenir. Çünkü biliriz ki bugün bir müşterimizin arzuladığı bir özellik yarın başka bir müşterimizin çok hoşuna gidebilir. Bu nedenle JBI bir yazılım şirketinden öte, sizin yazılım çözüm ortağınızdır. 15 yılı aşkın süredir, gururla...
"Sorunuz mu var? Kayıt oluşturun biz size dönelim bir kaç gün içinde". Ne yazık ki bu bizim benimseyebileceğimiz bir anlayış değil. Sorunuz varsa arayın, yardımcı olalım. Kayıt oluşturmak yok, menülerde dolaşmak yok...
Yola çıktığımızda amacımız özelleştirilebilir ve limitin olmadığı bir çözüm ortaya koymaktı. Biliyoruz ki şu an o hedefe ne kadar yakın olsak da, daha önümüzde gitmemiz gereken çok yol var. Bu yolda sizin isteklerinizle şekillenen ve tasarlanan bir yazılımı daha da size özel bir çözüm haline getirerek sunmak en büyük hedeflerimizden bir tanesi.
Müşteri Memnuniyeti
Güvenilirlik
Anında Destek
Firmaya Özel Yazılım
Firmaya Özel Rapor Dizaynları