BULUT ÇÖZÜMLERİMİZ

Bulut çözümler, sanal bilginin sanal ortamda depolanması ve korunmasını sağlayan, teknolojinin gelişmesi ile birlikte ortaya çıkmış bir sistemdir. Sanal bilgi birikiminin ve siber güvenliğin önem kazandığı günümüz piyasa koşullarına işletmenizin uyum sağlayabilmesi için JBI Bana Özel ‘in Bulut Çözümlerinden yararlanın ve bilgileriniz JBI Bana Özel ile güvence altında tutun.

Bulut çözümler, internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte hayatımıza girmiş bir kavramdır. Bulut çözümler sayesinde bilgilerinizi internet ortamında güvenle tutabilir, arşivleme yükünden kurtulabilir ve internetin olduğu her yerden bilgilerinizi kullanarak işlem yapabilirsiniz.

JBI “Bana Özel" Bulut Çözümleri sayesinde işletmenizin bilgilerini internet ortamında güvenle saklayabilirsiniz. İnternetin olduğu her yerden güvenle çalışma imkanı veren JBI “Bana Özel" Bulut Çözümleri fonksiyonel ve ekonomiktir. İşletmenizin bilgi birikimini olası bir kaybetme durumuna karşı güvenceye alabileceğiniz JBI bulut çözümleri ile işlemlerinize ara vermeksizin ve olası bilgi kaybı gibi durumlar ile karşılaşmaksızın işletmenizi çalıştırmaya devam edebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için kurulum sonrası kullanım desteği mevcuttur.

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da 0258 215 50 14 numaralı telefondan hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.