Ön Muhasebe

Faturalandırma, ödeme, taksit tahsilat ve ödemesi geciken müşterileri kayıt altında tutarsınız.

Birim Bazlı İşlem Listesi

Güzellik Merkezinizde bulunan lazer, cilt bakımı gibi birimlerde gerçekleştirilen işlemleri birim bazlı olarak takip edersiniz.

Parmak İzi ile İşlem

Personeller işleme girerken ve işlemden çıkarken parmak izini okutur, bu sayede her personel atandığı işleme girer.


Dijital Randevu Takibi

Tüm randevu süreçlerini kolayca takip edebilir ve günlük hatırlatmalar ile unutulan randevuların önüne geçersiniz. Personellerin girecekleri işlemlerin takibini randevularla birlikte takip ederek verimliliği arttırırsınız.


Raporlama

Gelişmiş raporlama sayesinde istediğiniz her verinin raporlarına ulaşabilirsiniz. Standart raporlama ve isteklerinize özel raporlama sayesinde bütün işletmelerinizi kontrol altında tutarsınız.


Şubeli İşlemler

Her şubenize özel yetkilendirmeler ve kısıtlamalar ile şubelerin sadece kendi verilerini görmesini sağlarken istediğiniz kullanıcılara yetki vererek bütün şirket verilerini görmesini sağlayabilirsiniz.


Mobil Randevu

Merkezinize özel olarak tasarlanacak mobil uygulama ile müşterileriniz kolayca randevu oluşturup takibini sağlar.


Mobil Bildirim

JBI Güzellik Merkezi Yazılımı, SMS gönderiminin yasal olarak zorlaşması ve müşterilerin SMS bildirimlerini eskisi kadar dikkate almaması sebebi ile SMS yerine Mobil Bildirim gönderimi sağlayarak daha verimli mesaj gönderimi sağlar.


Kiosk Ekran

Personellerin randevu, işlem, işlemde kullanılan ürün, satılan ürün ve işlem açıklamalarını kolayca girebilmesini sağlayan kullanıcı dostu ekrandır.


İLETİŞİM FORMU

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için kurulum sonrası kullanım desteği mevcuttur.

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da 0258 215 50 14 numaralı telefondan hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.