E-TİCARET ENTEGRASYONU


İşletmelerin büyümek ve pazar paylarını genişletmek için tercih ettikleri profesyonel çözüm olan JBI “Bana Özel” ile siz de e-ticaret sistemlerimiz sayesinde, e-ticaret sektörüne zahmetsizce giriş yapın. Sanal POS, Kargo Şirketi Tanımı, işletme stokları ile entegre online satış yapma işlemi fonksiyonlarının sağladığı kolaylıklardan faydalanın. Trendyol, n11 ve Hepsiburada gibi tanınmış e-ticaret sitelerinde satış yapın. Rekabetçi ve tanınmış bir işletme iseniz kendi e-ticaret sitenizi JBI “Bana Özel” aracılığı ile kurun ve kendinize ait e-ticaret sitenizde online satışlarınızı gerçekleştirin.

Bilişim sektörünün gelişmesi ile birlikte ticaret hayatı evrim geçirmektedir. Birçok kişi ve işletme artık satışlarını internet üzerinden yapmaya başladı. Hızla gelişen bir Pazar olan E-ticaret, zaman geçtikçe pazar payını büyütmektedir.

KISACA E-TİCARET NEDİR?


E-ticaret, kısaca ürün ve hizmetin internet üzerinden satılması demektir. Genellikle ürün satışlarının yapıldığı E-ticaret sektöründe, ürünlerinizi internet ortamında görselleri ile paylaşarak fiyat veririsiniz. Müşteriler ihtiyacı olan ürünü sipariş geçer, ödemeyi yapar ve siz de faturalandırma ve kargolama işlemlerini gerçekleştirirsiniz.

E-TİCARET ENTEGRASYONU NEDİR?


E-ticaret sektörünün büyümesi ile birlikte bu alanda markalaşmış ve büyümüş belli başlı firmalar ortaya çıkmıştır. Ulusal çapta E-ticaret sektörünün belli bir yüzdeliğine hakim olan bu sitelerde ürün satmak daha kolaydır. Gerek reklam verme gerek tanıtım gibi çalışmalar yapmanıza gerek kalmadan ürünlerinizi çok tıklanma alan bir sitede satma imkanınız olmuş olur. Ama bu sitelerde yaptığınız satışların muhasebesel işlemlerini kendi stoklarınız ve muhasebeniz ile entegre edebilmeniz için bir entegratöre ihtiyaç duyarsınız. JBI “Bana Özel” E-ticaret Modülü; n11, Trendyol, Hepsiburada gibi pazaryerleri ile entegrasyon imkanı sağlar. Bu sayede ürününüzü kolayca satarken muhasebesel işlemlerinizi de zahmetsizce JBI “Bana Özel” E-ticaret Modülü sayesinde entegre etmiş olursunuz.

JBI “BANA ÖZEL” E-TİCARET MODÜLÜ


İster kendinize ait E-ticaret sitenizi kurun, ister mevcut E-ticaret sitelerinde satış yapın. JBI “Bana Özel” E-ticaret Modülü sayesinde kendi E-ticaret sitenizi kolayca tasarlayarak ürünlerinizi satışa çıkartabilirsiniz. Eğer başka E-ticaret sitelerinde satış yapmak istiyorsanız ek zahmet çekmeden entegrasyona sahip olabilirsiniz.

JBI “Bana Özel” E-ticaret Modülü internet üzerinden yaptığınız satışları otomatik olarak stoklarınızdan düşer ve muhasebe hesabınıza aktarır. Ürünlerinizi kolayca E-ticaret sitenize JBI üzerinden ekleyerek istediğiniz zaman fiyat güncellemesi yapabilir, E-ticaret sitenizde sattığınız ürünlerinizin görsellerini sistem üzerinden yükleyebilirsiniz. Ayrıca kullanışlı site arayüzleri sayesinde kampanyalarınızı duyurmak ve ürün satışını arttırmak oldukça kolaydır.

Ürün ilişkilendirmeleri sayesinde, müşterilerinizin baktığı ürünlere göre yeni ürün tavsiyeleri gösterebilir bu sayede satış performansını arttırabilirsiniz.

SanalPOS özelliği sayesinde ödeme işlemlerini kolay ve güvenilir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca Kargo Şirketi Tanımları sayesinde, hangi kargo şirketini ne kadar kullandığınız, kargo şirketi fiyatlandırmalarını ve kargo maliyeti gibi bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

JBI “Bana Özel” E-ticaret Modülü’nün daha birçok özelliğini keşfetmek için bizimle irtibata geçin, E-ticaret sektöründe yer edinin.