JBI Mobil Satış uygulaması JBI "Bana Özel" ile entegre çalışan bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde istediğiniz yerden satış yapabilir, sipariş ve fatura oluşturabilir veya tarihe göre önceki fatura ve siparişlerinizi listeleyebilirsiniz. Ayrıca stoklarınızı yönetebilir, cari hesapları görüntüleyebilir ve hareketlerine bakabilirsiniz.

İşletmelerin en büyük iş yüklerinden birisi şüphesiz depolarında bulunan ürünler ve bu ürünler için gerçekleştirilen işlemlerdir. Depolarda bulunan ürünlerin kaydını adet bazında tutmak ve belirli aralıklar ile sayım yapmak uzun zaman alan bir işlemdir. JBI El Terminali Yazılımı sayesinde el terminali kullanarak hızlı bir şekilde sayım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca fatura ve irsaliye kesebilir, yine aynı şekilde fatura ve irsaliye iadesi alabilirsiniz.

Sayım Modülü

  • İşletmelerin depolarında bulunan ürünlerin tek seferde ya da parçalı olarak sayımının yapılması.
  • Yeni ürünlerin sayım esnasında otomatik olarak stok kartının açılması.
  • Kontrollü Sayım özelliği ile sistemde bulunmayan barkodların tespitinin yapılması.

Fatura-İrsaliye Modülü

Satış, Alış, Satış İade, Alış İade faturalarının ve irsaliyelerinin online-offline olarak düzenlenmesi.

Depo Transfer Modülü

Depolar arasında stokların aktarımı.

PC-POS Modülü

PC-POS; işletmelerde işleri hızlandırmak için geliştirilen bir sistemdir. Dokunmatik ekran ile çalışan sistem ile müşteri takibi, stok takibi gibi işlemleri kısa sürede kontrol altına alabilir, beklentilerinizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.