• +90 258 215 50 14

Personel Yönetimi

Şirketlerin, mağazaların, üretim atölyelerinin, hizmet veren kuruluşların ve akla gelen bütün sektörlerin baş aktörlerinden birisi şüphesiz personeldir. Personel bir şirketin var olması için gerekli işlemleri yapmada ki en büyük faktörlerdendir. Bu sebeple günümüzde artık personel yönetimi son derece önemli bir konu haline gelmiştir.

Bu noktadan hareket ederek işletmelerin personel yönetimlerini kontrol altına almak ve bu işlemleri kolaylaştırmak için harekete geçen JBI Yazılım ekibi, JBI ‘Bana Özel’ ile işletmelerin personel yönetimi işlemlerini gerçekleştirebileceği tek bir platform oluşturmayı başarmıştır. Ek programlar ya da modüller almaya gerek kalmadan JBI ‘Bana Özel’ programının iç işleyişine entegre edilen personel işlemleri sayesinde işletmenizi, mağazanızı yönetirken personelleriniz ile ilgili hareketleri de programa kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Primli çalışan işletmeler isterse ürün bazında isterse genel olarak personellerine kolaylıkla prim tanımlayabilir ve primleri takip edebilir. Bu sayede personel prim hak edişlerinde herhangi bir sorun oluşmaz ve personel sadakati kazanılırken satış performansı da yukarı yönlü seyreder.

İşletme sahipleri, mağaza yöneticileri gelecek planlamaları yaparken personellerini en iyi şekilde değerlendirmek ister. Bu sebeple personellerin performanslarını takip etmeleri gerekmektedir. Eğer satış ekibinizin başına birini getirecekseniz elbette en iyi satış performansına sahip personelinizi getirerek bütün takıma başarılı bir lider görevlendirmek isteyebilirsiniz. Ya da ödüllendirme yapacaksanız en iyi performanslı personelinizi bilmeniz gerekir. Tüm bu işlemleri sizin için JBI ‘Bana Özel’ zahmetsizce yapar. Bu sayede tek tek hesaplama yapmak zorunda kalmadan zaten programınızın iç işleyişine sadık kalarak personelleriniz hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Personellerin sorumlu olduğu işlemleri takip etmek yöneticiler ve işletme sahipleri açısından son derece önemli bir konudur. Depodan sorumlu personelin yapacağı bir hatadan dolayı bütün satış ve sevkiyat personeli mağdur olabilir. Ya da bir görevi sorumlusundan başkası yapabilir. Bu gibi durumlar işletmenin/mağazanın kurumsallığını zedeler. İşletme/mağaza kasasının sorumlusu bir hata yaparsa ve bu hata gün sonu kasa bakiyesine yansırsa hangi personel tarafından bu hatanın yapıldığı bilinmelidir yoksa bütün çalışanlar zan altında kalabilir. Bu tarz istenmeyen durumları önlemek için JBI ‘Bana Özel’ her personelin işlemlerini ayrı ayrı kayıt altında tutar ve bu sayede hataların önüne geçmenizi sağlar.

Bilgi almak ve size en uygun çözümlerimizi öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.