• +90 258 215 50 14

Mağaza Yönetimi Yazılımlarında Yetkilendirme

Şirketlerinde işletme yazılımı kullanan firmaların yazılım kullanma amaçlarının başında şüphesiz şirketlerini izleyebilmek vardır. Bir işletme yönetimi yazılımına bütün şirket bilgileri girilmek zorundadır aksi takdirde işletmenin verilerinde eksiklik çıkar. Yalnız şirket yöneticileri bütün personellerinin bütün şirket bilgilerine erişmesini istemez. Bu sebeple kullanılan yazılımın yetkilendirmelere ihtiyacı vardır.

JBI “Bana Özel” kullanıcıları, Yetkilendirme bölümünden istedikleri yetki gruplarını açarak hangi kullanıcının hangi yetkiye sahip olacağını hangi yetkiye sahip olmayacağını kolaylıkla belirleyebilir. Örneğin kasiyerleriniz bütün şirket satışlarını yapsa bile şirket cirosuna erişemez. Ya da personellerinizin geçmişe dönük program işlemlerini değiştirmesini engelleyerek yapılan işlemleri koruma altına alabilirsiniz. Ayrıca plasiyer seçimlerini zorunlu kılarak hangi işlemi kimin yaptığını da kolaylıkla görebilirsiniz.

Bir satış sırasında kasiyerinizin müşteriden almasını istediğiniz bilgileri zorunlu kılarak eksik bilgi ile satışı önleyebilirsiniz. Risk tanımlamaları yaparak belirlediğiniz riskin üzerindeki satışları onayınıza düşürebilirsiniz. Bu sayede riskli satışların kontrolünü yönetebilirsiniz.

800’ü aşkın yetkilendirme parametresi bulunan JBI “Bana Özel” programı ile hem şirketiniz hem personelleriniz üzerinde tam hakimiyet kurabilirsiniz.