• +90 258 215 50 14

E-Fatura ve İşletme Yönetimi Yazılımı Bir Arada!

Neden JBI E-Dönüşüm Paketleri?

E-Fatura entegratör firmaları yalnızca E-Fatura göndermenizi ve almanızı sağlar. Eğer bir işletme yönetimi yazılımı (ERP) kullanıyorsanız hem yazılımınızdan hem de E-Fatura entegratör portalından ayrı ayrı fatura kesmek zorunda kalırsınız.

JBI Yazılım ise Digital Planet ile gerçekleştirdiği iş ortaklığı sayesinde faturalarınızı JBI üzerinden kestiğinizde otomatik olarak E-Fatura formatına çevirir ve bu sayede hem zaman hem iş tasarrufu sağlarsınız.

Üstelik E-Arşiv faturalar için de aynısı geçerlidir.

İlk defa E-Fatura ve E-Arşiv kullanacak kullanıcılar için geliştirilmiş kolay kullanım ara yüzü ile yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. Üstelik JBI, hazırladığınız fatura E-Fatura formatına uymadığı durumlarda sizi otomatik olarak uyarır ve faturanızdaki hataları size belirtir. Bu sayede E-Fatura ve E-Arşiv kullanıma geçişinizde zorluk yaşamazsınız.

 

Basic E-Dönüşüm Paketi 11.999TL

E - Fatura + E - Arşiv + Depo - Stok Yönetimi + Fatura - İrsaliye - Sipariş + Cari Hesap Yönetimi + Personel Prim + Raporlar

 

Mağaza E-Dönüşüm Paketi 19.999TL

E - Fatura + E - Arşiv + Depo - Stok Yönetimi + Fatura - İrsaliye - Sipariş + Mağaza Yönetimi + Kredili Satış + PC-POS Konsol +  Cari Hesap Yönetimi + Personel Prim + Raporlar + ARS

 

E-Defter Paketi 4.950TL

E-Defter 

 

Full Paket  15.000USD

E-Fatura + E- Arşiv + E-Defter + JBI Full Sürüm *

 

*Full Sürüm Modülleri: Depo, Stok, Sayım, Fatura, İrsaliye, Sipariş, Finansman, Cari Hesap, Çek/Senet, Mağaza Yönetimi, Kredili Satış, PC- POS Konsol, E-Ticaret, Genel Muhasebe, Personel/Prim, SMS, Masraf/Dekont, Raporlar, Boss Raporlar, ARS, İşlem Onay Havuzu, Müstahsil, İşlem Onay, Yetkilendirme, Müşteri Puan Havuzu.

 

*Fiyatlar 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

 

Özel istekleriniz mi var?

Eğer standart paket programlar ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ve iş süreçlerinize entegre edebileceğiniz bir özel yazılım istiyorsanız hemen JBI Yazılım ile iletişime geçin, isteklerinizi anlatın. İstekleriniz en kısa sürede projelendirilip iş süreci ve fiyat teklifi olarak tarafınıza gönderilecektir. 

 

Fiyat teklifi almak için tıklayınız